• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про школу

/Files/images/getImage.jpg

Інформація про школу

Наше першочергове завдання полягає в тому, щоб добре підготувати учнів до подальшого навчання, особливо у вузах. Більшість наших випускників продовжує навчання за самими різними напрямками в інститутах і університетах або на вищих спеціалізованих курсах. А ті, хто після школи відразу йдуть працювати, мають вигідну добру підготовку, навички самостійного мислення, прагнення постійно підвищувати освіту. У відповідності з вимогами теперішнього та майбутнього часу, особливу увагу ми приділяємо якості викладання головних світових мов, інформаційних технологій і предметів з природознавства. В міру можливості ми застосовуємо індивідуальний підхід і прагнемо до того, щоб наші учні отримували не лише знання, але й навчилися самостійно мислити і приймати рішення, були ініціативними і гнучкими.

Розумна людина вчиться і підвищує освіту все своє життя. В наш час середня освіта - це основа для подальшого зростання і розвитку. Наша школа пропонує високоякісні та перевірені часом послуги в галузі підвищення освіти. Школа має відмінно обладнані навчальні кабінети і лабораторії, комп'ютери розташовані не тільки в кабінетах інформатики і програмування, але і в школі І ступеня( молодші класи). Якісна освіта - основа Вашої кар'єри.

www.mycity.kherson.ua/hersonskij-kraj/gprist/behtery.html

Навчальний процес у школі забезпечують 46 педагогів, більшість з них, 27 чоловік, її колишні випускники, які працюють у стінах школи, яка дала їм путівку в життя.

Серед вчителів – 8 мають вищу кваліфікаційну категорію» 7 – почесне звання «старший вчитель»; 1 – «вчитель-методист»; 1 – «відмінник освіти України». Багато педагогів нагороджено Почесними грамотами Міністерства освіти України, управління освіти і науки Херсонської області державної адміністрації.

http://www.odnoklassniki.ru/video/3458991563

Кiлькiсть переглядiв: 895

Коментарi