• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Музей І.Труша запрошує школярів на проект "Шевченкіана Івана Труша"

Музей І.Труша запрошує школярів на проект "Шевченкіана Івана Труша"

2014-03-21

Музей І.Труша запрошує школярів на проект "Шевченкіана Івана Труша"

У форматі культурно-освітньої програми "Канікули в музеї" Художньо-меморіальний музей Івана Труша запрошує дітей молодшого й середнього шкільного віку на інтерактивний літературно-мистецький проект "Шевченкіана Івана Труша", присвячений 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка.

Під час весняних канікул, з 24 по 28 березня 2014 року, музей пропонує діткам ознайомитись із "шевченкіаною" видатного українського художника Івана Труша, який на початку ХХ століття одним з перших акцентував увагу на творчості Шевченка-маляра, звертався до образу Кобзаря і його мистецької спадщини.

Упродовж проекту діти познайомляться із живописними та публіцистичними творами Івана Труша на шевченківську тематику. Запропонована співробітниками музею ігрова форма дозволить поринути у поетичний та малярський світ Кобзаря, який свого часу пізнавав й інтерпретував у своїй творчості Іван Труш. У ході тематичних екскурсій, діти отримають навики опису живописного полотна, візьмуть участь у творчих завданнях, вікторинах та інтерактивних іграх.

Елементом кожного заняття будуть майстер-класи, де діти зможуть власноруч виготовити композиції в різних техніках, творчо інтерпретувати мотиви поетичних і живописних творів Тараса Шевченка та Івана Труша.

Заняття проводяться в музеї Івана Труша за обов’язковим попереднім записом. Початок занять о 12 годині та о 14 годині.

Вартість одного заняття – 15 гривень з дитини.

Контакти для запису:

Кiлькiсть переглядiв: 371

Коментарi