/Files/images/Безымянный21.png


Газовані напої погіршують настрій і поведінку дитиниГазовані напої роблять п'ятирічних дітей агресивними, стривоженими і замкнутими. Так, діти, що випивали в день по чотири порції газованої води, більш ніж удвічі частіше провокували бійки, ламали чужі речі або нападали на людей. Солодкі напої впливають на настрій і концентрацію. Чим більше дитина споживає газовану воду, тим гірше її стан.

Співробітники Колумбійського університету (США) досліджували 3 тис. дітей. Майже 50% з них випивали мінімум одну порцію газованої води на день. А 1 з кожних 25 – 4 напої і більш. Учені не довели, що самі напої однозначно підвищували вірогідність агресивної поведінки. Можливо, просто діти з поганим здоров'ям більше люблять солодкі напої. Тим часом, контроль вживання напоїв здатний поліпшити поведінку.

Основна версія – напої шкідливі через високу концентрацію цукру. У Coca-Cola, наприклад, міститься майже 9 чайних ложок цукру. Також на поведінку впливав кофеїн. Фахівці радять давати дітям молоко або воду. А ось соки теж не зовсім безпечні. В них багато цукру.

19.08.2013 09:30, за матеріалами: MedDaily
Кiлькiсть переглядiв: 249

Коментарi