Розв’язання проблем і завдань школи, затверджених педагогічним колективом на навчальний рік дозволило досягти певних успіхів у роботі. Серед вагомих слід визначити такі: за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад школа має гарні досягнення (13 призових місць). Вагомий внесок був зроблений ученицею 9 класу Пановою Катериною, яка стала призером 4 олімпіад (ІІ місце – російська мова, математики; ІІІ місце – українська мова і література, географія). Порадували успіхами на олімпіадах учень 9 класу Брага Віталій – 2 призових місця (ІІ місце – біологія, правознавство) та учениця 8 класу Кухар Вікторія – 2 призових місця (ІІ місце – з української мови та літератури і російської мови). Успішно виступили і стали призерами Мєрєнкова Вікторія, учениця 6-А класу (ІІІ місце з математики), Золотаревський Олександр, учень 11 класу (ІІІ місце з правознавства). А випускниця школи, претендентка на срібну медаль, Рибченко Олександра зайняла І місце на районній олімпіаді з математики і успішно виступила в ІІ етапі.

Стали переможцем ІІ етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка учениця 5 класу Білоус Анастасія, а учениця 9 класу Панова Катерина призером зазначеного конкурсу (ІІ місце). Учениця 5 класу Сиволоцька Людмила зайняла ІІ місце у ІІ етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
/Files/images/Безымянный1233457.png

Районне журі визначило результативною роботу вчителя Рудніченко В.А., учениця якої, Рибченко О., виборола перше місце в II турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Слід відмітити вчителів, учні яких вибороли другі та треті місця: Добровольську Н.Г., Бескровну Н.М., Копцевич О.Г., Новохижко Г.П., Ціван Л.В., Бескровну Н.Ю., Копцевич Н.М., Терещенко А.А.
Порівняно з 2011-2012 н.р. кількість призових місць у олімпіадах та конкурсах 2012-2013 н.р. збільшилася на 1, майже в усіх олімпіадах, в яких брали участь учні нашої школи були завойовані призові місця

/Files/images/Безымянныйнн.pngУчні школи мали здобутки і у роботі МАН України. Так, учень 10-А класу Кармазін Юрій посів призове ІІІ місце в конкурсі-захисті МАН України в секції «Інформаційні технології» з роботою «Електронний підручник з астрономії» (керівник Буряк О.В.) . Учениця 11-А класу Рибченко Олександра посіла І місце у районному етапі у секції «Прикладна математика» з роботою «Застосування скалярного добутку векторів для розв’язування алгебраїчних задач» і представляла район у ІІ обласному етапі. Але робота у МАН нашої школи є недостатньою. Це свідчить про неналежний рівень роботи деяких вчителів школи з розвитку інтересів дітей до свого предмету, індивідуальної роботи з учнями.

Маємо здобутки і у різноманітних Всеукраїнських конкурсах. Високі результати показані у конкурсах з математики «Кенгуру», біології, географії, історії рідного краю «Колосок», англійської мови «Гринвіч».
Кiлькiсть переглядiв: 248

Коментарi